Blogy

Dokaž své schopnosti, dostaneš milion

Posted by Věra Nosková on Po, 08/18/2014 - 10:44

Milion korun, milion eur, milion amerických dolarů... Chcete je? Stačí dokázat, že umíte to, co tvrdíte.

Konverzační úpíři

Posted by Věra Nosková on Po, 08/18/2014 - 10:31

Hele a já jí řekla, ty vado, to snad nemyslíš vážně, ne? Normální bréca, ne? A von řek, hele, myslí. A vona – já ti to vrátim. Se neboj. A já – hele a co včéra. Včéra ne? A vona - normálka nic, hele. A já – vole, tak to di do háje. A vona – to myslíš vážně? A von - hele, myslí, vášnivě mlela, skoro až křičela asi dvacetiletá dívka a to melivo prosypávala prskavým smíchem. Kamarádka se na ni přitom snaživě usmívala, zas jeden submisivní typ, napadlo mě.

Do vlastních řad

Posted by Věra Nosková on Po, 08/18/2014 - 10:11

Můj muž si občas, ne příliš často, libuje, že si mě kdysi našel a vzal. Je to milé, dojemné a legrační, neboť je to naopak, to já si přece vybrala jeho, tak jako to činí většina samiček v přírodě, přičemž jsem samozřejmě musela zavrhnout jiné konkurenční samce, protože naše kultura mnohomužství netoleruje. Byl to, můj milý přírodovědče, normální přírodní výběr, vysvětluju mu v duchu, v němž samice hrají hlavní roli, neboť dovolí, aby se s jejich zásadní pomocí zreprodukovali spíš kvalitní samci.

Různé podoby pošetilosti

Posted by Věra Nosková on Út, 08/12/2014 - 13:50

Klišé svět je globální vesnice má svůj díl pravdy, zvážíme-li moc, vliv, výrobky a dlouhé prsty nadnárodních společností, všudybylství coca-coly, hamburgerů a internetu. Pod povrchem takových výroků se ale skrývají bohaté spodní vrstvy, které jsou pravdě blíž. Globální vesnice je totiž složena ze světů, které se liší především podobami svých pošetilostí.

Sexistická gramatika, mrch a rachejtlák

Posted by Věra Nosková on Út, 08/12/2014 - 13:41

Milé člověkyně nebo možná člověčky, ještě že vás máme, vždyť vy myslíte na všechno, a pořád přicházíte s dalšími křivdami, které se nám, ženám, dějí. Představme si třeba, že běží parta žen s pouhým psem, ale kvůli tomu, s prominutím, čoklovi se napíše běželi s měkkým i! Jen proto, že je to samec! Je třeba vždy vyhodnotit, kdo s kým běžel. A pokud poběží aktivistka z našeho středu, navíc s titulem, s houfem chlapů – bezdomovců, bude u běžely jasně tvrdé y.

Syndikovat obsah